Світильник настінний ArchiLumia 39001ID серії Dublin призначений для використання зовні або всередині приміщення.
Завдяки високому ступеню захисту та сучасному універсальному дизайну, світильник має широке застосування і підходить, як для квартири, будинку чи дачі, так і для офісу, ресторану та веранди.
Використання в побуті дозволить надати надзвичайного затишку Вашій оселі.
Переваги
- Вигідна ціна
- Змінна лампа
- Захист IP65, який запобігає потраплянню всередину корпусу вологи, води і твердих сторонніх частин
- Надійність
- Сучасний стиль
Для роботи необхідно використовувати одну лампочку з цоколем GU10. Призначений для роботи в мережі 220-240 В.
Світильники ArchiLumia не тільки якісно освітлюють, але і створюють настрій, підкреслюючи стиль і дизайн простору.
| Бренд | ArchiLumia |
| Серія | Dublin |
| Модель | 39001ID |
| Вид | Підсвітка |
| Тип | Настінні світильники Фасадні світильники |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Тип лампи | LED |
| Напруга, В | 220-240 В |
| Потужність, Вт | 35 Вт |
| Призначення | Для офісу Для ресторану Для квартири Для дачі Для заміського будинку Для веранди |
| Стиль | Сучасний Модерн Мінімалізм |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал плафону | Скло |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Клас захисту | II |
| Цоколь | GU10 |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Кількість ламп | 1 |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 90 мм |

UA
RU