Світильник вуличний настінний ArchiLumia 39002 серії Berlin призначений для використання зовні або всередині приміщення.
Висока ступінь захисту та універсальність дизайну, дозволяє використовувати світильник, як в будинку, на дачі чи веранді, так і в ресторані, офісі або квартирі, доповнюючи, будь-який інтер'єр.
Використання в побуті забезпечить затишок та тепло в Вашій оселі.
Переваги
- Вигідна ціна
- Змінна лампа
- Двонаправленість світла
- Захист IP54
- Надійність
- Сучасний стиль
Для роботи необхідно використовувати одну лампочку з цоколем E27. Призначений для роботи в мережі 220-240 В.
Світильники ArchiLumia не тільки якісно освітлюють, але і створюють настрій, підкреслюючи стиль і дизайн простору.
| Бренд | ArchiLumia |
| Серія | Berlin |
| Модель | 39002 |
| Вид | Підсвітка Вуличні світильники |
| Тип | Настінно-стельові світильники Садова підсвітка Вуличні світильники Фасадні світильники |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Тип лампи | LED |
| Напруга, В | 220-240 В |
| Потужність, Вт | 60 Вт |
| Призначення | Для офісу Для ресторану Для квартири Для дачі Для заміського будинку Для веранди |
| Стиль | Сучасний Модерн Мінімалізм |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал плафону | Скло |
| Клас захисту IP | IP54 |
| Клас захисту | II |
| Цоколь | E27 |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Кількість ламп | 1 |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Глибина | 188 мм |

UA
RU