Світильник вуличний точковий ArchiLumia 39004 серії Oslo призначений для використання зовні або всередині приміщення.
Завдяки високому ступеню захисту та універсальності дизайну, світильник має широке застосування і підходить, як для будинку, дачі чи веранди, так і для ресторану, офісу або квартири.
Також, дана модель, може бути використана у освітленні котеджного містечка чи заміського комплексу.
Використання в побуті дозволить надати надзвичайного затишку.
Переваги
- Вигідна ціна
- Змінна лампа
- Захист IP54, який запобігає потраплянню всередину корпусу вологи, води і твердих сторонніх частин
- Надійність (матеріал ABS + PC, який використовується у виробництві світильника, відрізняється високою ударною міцністю, зносостійкістю та витримує високі температурні режими)
- Сучасний стиль
Для роботи необхідно використовувати одну лампочку з цоколем GU10. Призначений для роботи в мережі 220-240 В.
Світильники ArchiLumia не тільки якісно освітлюють, але і створюють настрій, підкреслюючи стиль і дизайн простору.
| Бренд | ArchiLumia |
| Серія | Oslo |
| Модель | 39004 |
| Вид | Підсвітка Точковий світильник накладний |
| Тип | Декоративні світильники Вуличні світильники Вуличні накладні світильники |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Тип лампи | LED |
| Напруга, В | 220-240 В |
| Потужність, Вт | 7 Вт |
| Призначення | Для дачі Для заміського будинку Для веранди Для парковок Для рекламних конструкцій |
| Стиль | Сучасний Модерн Мінімалізм |
| Матеріал основи | ABS+PC |
| Матеріал плафону | ABS+PC |
| Клас захисту IP | IP54 |
| Клас захисту | II |
| Цоколь | GU10 |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Кількість ламп | 1 |
| Діаметр | 90 мм |
| Висота | 130 мм |

UA
RU