Світильник стельовий ArchiLumia 39014ID серії Arezzo призначений для використання зовні або всередині приміщення.
Сучасний дизайн дає можливість надовго зробити дану модель прикрасою Вашої оселі.
Завдяки високому ступіню захисту, світильник досить універсальний, має широке застосування і підходить:
для холу, офісу, спальні, вітальні, кухні, передпокою, балкону та ванної. А також, для готелів, басейну, сауни та лазні, магазину, кафе та бару.
Переваги
- Вигідна ціна
- Захист IP65, який запобігає потраплянню всередину корпусу вологи, води і твердих сторонніх частин
- Надійність (матеріал ABS + PC, який використовується у виробництві світильника, відрізняється високою ударною міцністю, зносостійкістю та витримує високі температурні режими)
- Сучасний стиль
- Призначений для роботи в мережі 220-240 В.
Світильники ArchiLumia не тільки якісно освітлюють, але і створюють настрій, підкреслюючи стиль і дизайн простору.
| Бренд | ArchiLumia |
| Серія | Arezzo |
| Модель | 39014ID |
| Вид | Стельовий світильник |
| Тип | Не поворотні |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Джерело світла | LED |
| Напруга, В | 220-240 В |
| Температура Кольору К | 3500 |
| Потужність, Вт | 21Вт |
| Світловий потік, Лм (LED) | 1900 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Призначення | Універсальне Для холу Для офісу Для спальні Для вітальні Для кухні Для передпокою Для балкона Для готелів Для басейну Для сауни та лазні Для магазину Для кафе Для бару Для ванної |
| Стиль | Сучасний Модерн Мінімалізм |
| Матеріал основи | ABS+PC |
| Матеріал плафону | ABS+PC |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Клас захисту | II |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 320 мм |
| Глибина | 63 мм |

UA
RU